W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?


Nasza oferta jest dedykowana nie tylko właścicielom domków jednorodzinnych, ale także i wspólnotom lokatorskim, spółdzielniom mieszkaniowym i zarządcom osiedli.

To co im oferujemy, to nie tylko przystępne ceny i fachowość usług, ale także ważną w branży dyspozycyjność: jeśli podczas naszej współpracy pojawi się konieczność wykonania dodatkowych prac porządkowych – przystąpimy do nich natychmiast, bez zbędnej zwłoki.

Nasza oferta w tym segmencie branży, to m.in.:

  • cykliczne utrzymanie czystości pomieszczeń ogólnodostępnych (klatki schodowe, piwnice, garaże, pomieszczenia gospodarcze, etc),
  • utrzymanie czystości wokół budynków (mycie kostki brukowej, koszenie trawników, pielęgnacja osiedlowej zieleni, wywóz śmieci z osiedlowych koszy),
  • zimowe utrzymanie osiedla (odgarnianie i wywóz śniegu, posypywanie chodników piaskiem i solą drogową, skuwanie lodu)
  • przeprowadzanie niezbędnych prac konserwatorskich oraz usuwanie usterek.

Ze względu na duże zróżnicowanie zapotrzebowań klientów, ofertę utrzymania czystości na osiedlach konstruujemy dla każdego klienta indywidualnie, po wstępnej rozmowie na temat oczekiwań wobec nas. Ale jedno jest pewne – bez względu na to jak będą wielkie – jesteśmy w stanie im sprostać ze względu na nasze doświadczenie i profesjonalizm.

w górę
w dół