W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?


Jeśli masz swój budynek, z pewnością wiesz, co jest dla niego najlepsze. Dlaczego więc jesteśmy Ci potrzebni? Aby pomóc uniknąć Ci zmartwień. Zarządzamy trzema rodzajami nieruchomości:

  • osiedla mieszkaniowe – zapewnimy solidnych dostawców, którzy w przystępnych cenach dostarczą ciepło, energię elektryczną, gaz oraz wszelkie inne media. Na samym osiedlu zadbamy o czystość i tereny zielone, a w budynkach – o wykonanie wszystkich koniecznych napraw, remontów i prac konserwacyjnych. Wywieziemy śnieg i skosimy trawę: jednym słowem zadbamy o to, aby wspólnota lokatorska w konkurencyjnych cenach dysponowała schludnym i zadbanym osiedlem.
     
  • tzw. wolne domy – masz kilka domów, a mieszkasz tylko w jednym? A może wyjechałeś za granicę? Nieważne. Ważne, że nie masz czasu zająć się swoim domem, a on niszczeje. Więc pozwól, aby z nami zaczął na Ciebie zarabiać. Znajdziemy lokatorów i zadbamy o terminowe płatności czynszu, przeprowadzimy wszystkie niezbędne prace konserwacyjne, a także dopilnujemy, aby trawa była cały czas skoszona, a śnieg odgarnięty. Więc będziesz miał świadomość, że zamiast ponosić niepotrzebne koszty w związku z utrzymaniem pustostanu, masz dodatkowy przypływ gotówki kazdego miesiąca.
     
  • mieszkania podczas wczasów – zdarza Ci się często wyjeżdżać, a nie masz dobrego sąsiada, któremu możesz powierzyć klucze? Z przyjemnością go zastąpimy: zadbamy aby Twój pupil był wyprowadzony na spacer, kwiaty podlane, a mieszkanie – wysprzątane na Twój przyjazd.

 

w górę
w dół